info
عکس مهمانپذیر مدرن یزد
category

مهمانپذیر مدرن یزد محله ریاضی یزدی، یزد

مهمانپذیر و پانسیون
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهمانپذیر مدرن یزد

مهمانپذیر مدرن یزد (مهمانپذیر و پانسیون) در محله ریاضی یزدی یزد و بولوار ابن سینا واقع شده است. این مکان یکی از دو مهمانپذیر و پانسیون در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، شیرینی گلبن، نانوایی و باشگاه پیام آرامش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مهمانپذیرهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمانپذیر مدرن یزد واقع شده‌اند:

 • خانه معلم شماره 2
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 12 و 14
 • مهمان سرای تربیت بدنی
  بلوار جهاد
 • سوییت آپارتمان صدرا
  (1.0)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 4 و بلوار جهاد
 • یزد شیک سوییت
  (5.0)
  بلوار ابن سینا، دکتر مجیبیان، خیابان مهران، نیلوفر، بین نیلوفر 6 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط heyvan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمانپذیر مدرن یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمانپذیر مدرن یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمانپذیر مدرن یزد ندارد.
  neshan logo