info
عکس ایستگاه اتوبوس لب خط
category

ایستگاه اتوبوس لب خط محله شوش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لب خط

ایستگاه اتوبوس لب خط (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان رجب نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر سیگارودی، قالیشویی زعیم، گالری گل یخ، بوستر ترمز صداقت و مسجد وفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لب خط تهران

در شهر تهران، محله شوش ، ایستگاه اتوبوس لب خط تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس لب خط تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شهریار واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس لب خط تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لب خط واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین میدان خراسان و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای طیب
  خاوران، 17 شهریور، طیب
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان کیانشهر
  خاوران، 17 شهریور، بین کاظمی و برهان
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان شهرری
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لب خط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لب خط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لب خط ندارد.
  neshan logo