info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
category

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 محله کوثر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی عطار، کافه رستوران ایتالیایی لوکا (پل)، املاک خانی، فروشگاه قهوه مارکت گابیون و مطب دکتر نفیسه غلامزاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد است که در محله کوثر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس برسام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صارمی 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 30
  بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14 ندارد.
  neshan logo