info
عکس کرایه اتومبیل شای
category

کرایه اتومبیل شای محله کاشانک، تهران

درباره‌ی کرایه اتومبیل شای

کرایه اتومبیل شای (محل کرایه اتومبیل) در محله کاشانک تهران و خیابان البرز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش البرز، مجتمع خودرویی البرز، مجموعه ورزشی دانیال، مرسدس بنز اسکندریان و بازار گل آجودانیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز کرایه اتومبیل خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد کرایه اتومبیل شای

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ریحانی
    دوشنبه 23 فروردین ماه 1400

    کرایه اتومبیل شای بهترین های تهرانه و کیفیت کارشون بالاست و قابل اعتمادن


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشاداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کرایه اتومبیل شای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کرایه اتومبیل شای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کرایه اتومبیل شای ندارد.
neshan logo