info
عکس ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17
category

ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 محله استاد یوسفی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17

ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد یوسفی مشهد و خیابان ادیب نیشابوری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله استاد یوسفی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار میدان مادر و همچنین سالن مطالعه صدرا، دانشكده حقوق و علوم سياسي، طباخی دورهمی، رینگ و لاستیک و آپاراتی بهزادفر و فرهنگسرای خانواده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 مشهد

ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله استاد یوسفی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ادیب نیشابوری شمالی، بین ادیب 9 و بلوار استاد یوسفی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس صدرا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ادیب شمالی 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ادیب 5
  ادیب نیشابوری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس استاد یوسفی 18
  بلوار امامیه، بلوار استاد یوسفی، بین یوسفی 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس استاد یوسفی 25
  بلوار امامیه، بلوار استاد یوسفی، بین یوسفی 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس ادیب 31
  ادیب نیشابوری، بین ادیب 29 و 33
 • ایستگاه اتوبوس ادیب 28
  ادیب نیشابوری، بین ادیب 28 و 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ادیب شمالی 17 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، ادیب نیشابوری شمالی، بین ادیب 9 و بلوار استاد یوسفی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo