info
عکس بانک سینا شعبه شهید چمران
category

بانک سینا شعبه شهید چمران محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی بانک سینا شعبه شهید چمران

بانک سینا شعبه شهید چمران (بانک) در محله شهیدان اشرف یزد و خیابان شاهد واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا، موزه ترمه هاشمی یزد و مرکز خرید خورشید و همچنین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، کافه عدسی پناهنده شعبه صفاییه، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد و فست فود مادر خانم جان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سینا شعبه شهید چمران یزد

در شهر یزد، محله شهیدان اشرف، بانک سینا شعبه شهید چمران یزد قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله شهیدان اشرف، بانک سینا شعبه شهید چمران یزد است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک کارآفرین، بانک تجارت و بانک صادرات هستند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سینا شعبه شهید چمران یزد برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک سینا شعبه شهید چمران یزد می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. اگر برای انجام کاری به بانک سینا شعبه شهید چمران یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک سینا شعبه شهید چمران یزد را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سینا شعبه شهید چمران واقع شده‌اند:

 • بانک کارآفرین
  تیمسار فلاحی، بین عدالت و وصال
 • بانک تجارت
  استاد احمد آرام، بعد از میدان تمدن
 • بانک صادرات
  تیمسار فلاحی، بین مرجان و اطلسى
 • بانک ملت
  بلواردانشگاه، بین یاس و بلوار شهیدان اشرف
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار شهیدان اشرف، بلواردانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Taha (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سینا شعبه شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سینا شعبه شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سینا شعبه شهید چمران ندارد.
  neshan logo