عکس ایستگاه اتوبوس نامجو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نامجو (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث

موقعیت ایستگاه اتوبوس نامجو در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نامجو (ایستگاه اتوبوس) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین رستوران ناریجه، استخر 9 دی، مرکز مخابرات شهدا هفت تیر، مرغ سوخاری تهران و مانتو عاج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نامجو

ایستگاه اتوبوس نامجو را می‌توانید در شهر تهران، محله امجدیه - خاقانی خیابان مفتح جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نامجو عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو هفت تير نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کومه قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نامجو مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین تور و طهمورث


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نامجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیر اتابک
  مفتح شمالی، وراوینی، بین مهرداد و سلیمان خاطر
 • ایستگاه اتوبوس ملایری پور
  سهروردی جنوبی، ملایری پور
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  سهروردی جنوبی، بین حجازی و دبیر
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  قرنی، بین طالقانی و سوسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نامجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نامجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نامجو ندارد.
  neshan logo