info
عکس نانوایی
category

نانوایی محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی نانوایی

نانوایی (نانوایی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دشت آزادگان، صد و شانزده واقع شده است. این مکان یکی از سی و دو نانوایی در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا، میوه فروشی برادران سید، آرایشگاه پیمان و مسجد حضرت زهرا (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • سنگکی عمو یوسف
  نوری
 • نان فانتزی
  دشت آزادگان، ایروانی رباط کریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی ندارد.
  neshan logo