عکس ستاد توسعه زیست فناوری
category

ستاد توسعه زیست فناوری (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، زاهدی

موقعیت ستاد توسعه زیست فناوری در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ستاد توسعه زیست فناوری (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان زاهدی واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بین المللی آرمان و همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ایران، بازار میوه و تره بار پیروزان، پاویر تجارت ایرانیان، آزانس تبلیغاتی اشاره و کافه آلبا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، زاهدی

تلفن تماس: 02188613604


سایر مراکز دولتی که در محدوده ستاد توسعه زیست فناوری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mralbanoo88 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ستاد توسعه زیست فناوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ستاد توسعه زیست فناوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ستاد توسعه زیست فناوری تهران ندارد.