info
عکس کلانتری 17 مصلی
category

کلانتری 17 مصلی محله چهنو، مشهد

درباره‌ی کلانتری 17 مصلی

کلانتری 17 مصلی (کلانتری) در محله چهنو مشهد و خیابان مصلی 1 واقع شده است. این مرکز یکی از دو کلانتری در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی خانه کودک کندو و سرای مرتضوی و همچنین ورزشگاه ثامن، سرای امین، بازار اسباب بازی فروشی جم، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 5 مشهد و یاسر لایت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از کلانتری‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کلانتری‌های که در محدوده کلانتری 17 مصلی واقع شده‌اند:

 • کلانتری ۳۴ بانوان
  (1.0)
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • کلانتری 42 نواب صفوی
  (2.3)
  بلوار وحدت، وحدت 21، سالاری مقدم 3
 • کانکس کلانتری نواب
  (4.0)
  شهید نواب صفوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری 17 مصلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری 17 مصلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری 17 مصلی ندارد.
  neshan logo