info
عکس مرکز تخصصی سفر با دوچرخه
category

مرکز تخصصی سفر با دوچرخه محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

فروشگاه دوچرخه

درباره‌ی مرکز تخصصی سفر با دوچرخه

مرکز تخصصی سفر با دوچرخه (فروشگاه دوچرخه) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان مدرس واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو فروشگاه دوچرخه در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی و مجتمع تجاری رازی و همچنین موسسه میقات القرآن، دبیرستان دوره اول علامه طباطبائی، فروشگاه پارس بایک، فروشگاه درویشی و کارواش بهروز (پارک نو) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران

فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران در شهر تهران، محله قلمستان - براداران جوادیان و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02155493797) تماس بگیرید. فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله قلمستان - براداران جوادیان به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تعمیرات دوچرخه شمس، فروشگاه دوچرخه عزتی و لوازم دوچرخه زمرد در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو هلال احمر که نزدیک به فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده مرکز تخصصی سفر با دوچرخه واقع شده‌اند:

 • تعمیرات دوچرخه شمس
  قزوین، غفاری، بین مراد و ملایری
 • فروشگاه دوچرخه عزتی
  هلال احمر، بین اسلامی و بارگیر
 • لوازم دوچرخه زمرد
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • بازرگانی محسن جعفری
  مولوی، عباسپور، اول شرقی
 • فروشگاه پورت لاین
  میدان رازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی سفر با دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تخصصی سفر با دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تخصصی سفر با دوچرخه ندارد.
  location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، مدرس
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مرکز تخصصی سفر با دوچرخه

  شنبه 08:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
  دوشنبه 08:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 17:00
  جمعه 09:30 تا 19:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo