info
عکس ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان
category

ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان (محله ارگ - پامنار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان

ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید مدرس، چنار کهن‌سال تهران و بازار بزرگ رضا و همچنین حسینیه سادات اخوی، پاساژ امیر، حمام کشوریه و سلیمانیه، مسجد شیخ تهران و تولید و تجهیز آشپزخانه صنعتی افراخته قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان تهران

در شهر تهران، محله ارگ - پامنار ، ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امیرکبیر، مصطفی خمینی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ملت قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تکیه رضاقلی خان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی هاشم آباد
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین سوله بحران و پست
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان والفجر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی ابوذر
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، نرسیده به پاساژ جوانمرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تکیه رضاقلی خان ندارد.
  neshan logo