info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ونک
category

ایستگاه اتوبوس میدان ونک محله کاووسیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ونک

ایستگاه اتوبوس میدان ونک (ایستگاه اتوبوس) در محله کاووسیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و برج نگار و همچنین دارالترجمه رسمی ساترا، میدان ونک، رسپینا تاک نوین، دکتر قاسم اسحاقی و موسسه حقوقی نخستین ثبت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ونک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان ونک تهران است که در محله کاووسیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین شانزدهم و میدان ونک است. ایستگاه اتوبوس میدان ونک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تک تاکسی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ونک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ونک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زاینده رود
  ملاصدرا، شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، شیرازی، بین بهار دوم و گرمسار
 • ایستگاه اتوبوس دامن افشار
  نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ونک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ونک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ونک ندارد.
  neshan logo