info
عکس ایستگاه اتوبوس اسنوا
category

ایستگاه اتوبوس اسنوا محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسنوا

ایستگاه اتوبوس اسنوا (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان موگویی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهدیه و همچنین نمایندگی بوتان، تعمیرگاه پاور کلاچ، رستوران زیتون سبز، کترینگ حمیدان و سالن زیبایی سی سی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسنوا تهران

ایستگاه اتوبوس اسنوا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شمیران نو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام، موگویی، بین هژبری و نظری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اسنوا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسنوا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسنوا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، حیدرخانی، بین دانشگاه علم و صنعت و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  هنگام، دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  هنگام، بین نوفلاح و بلوار آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسنوا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسنوا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسنوا ندارد.
  neshan logo