info
عکس انبار آزادی
category

انبار آزادی محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی انبار آزادی

انبار آزادی (انبار) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، سپاه اسلام، شهید شفیعی، جهاد جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از سی انبار در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهرکام پارس و همچنین شرکت اطلس پارس پادیر، فروشگاه PSA Workshop Aerzen، راهدار صنعت ماشین، درب ورودی شرکت ایروف و پادگان شهید حسن شاطری قرار گرفته است.سایر انبارهای که در محدوده انبار آزادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انبار آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد انبار آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انبار آزادی ندارد.
neshan logo