info
عکس ساختمان پزشکان شفا
category

ساختمان پزشکان شفا محله احمد آباد، مشهد

مجتمع پزشکی
4.3
3 رای

درباره‌ی ساختمان پزشکان شفا

ساختمان پزشکان شفا (مجتمع پزشکی) در محله احمد آباد مشهد و خیابان محتشمی 1 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از شصت و شش مجتمع پزشکی در محله احمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو و پاساژ بابک و همچنین دکتر منیره آهنچیان ، پیتزا شب، آموزشگاه موسیقی سکوت، مطب دکتر قره داغی و شهر ساعت جواهریان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو قائم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز پزشکی که در محدوده ساختمان پزشکان شفا واقع شده‌اند:

 • ساختمان پزشکان مریم
  ابن سینا، بین پاستور و ابن سینا 16
 • ساختمان پزشکان سلن
  کوهسنگی، کوهسنگی 6، حاجی آباد 2
 • ساختمان پزشکان رازی
  کوهسنگی، کوهسنگی 8، بهشتی 11
 • ساختمان پزشکان پارسا
  کوهسنگی، کوهسنگی 6، یاس
 • ساختمان دکتر حائریان
  قائم، بین قائم 26 و کفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان پزشکان شفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان پزشکان شفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان پزشکان شفا ندارد.
  neshan logo