عکس مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی
category

مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی (محله چهارچشمه، مشهد)

بیمارستان
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 55

موقعیت مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی یکی از بیمارستان‌های خوب منطقه در محله چهارچشمه مشهد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی (بیمارستان) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان سرافرازان 55 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبشار اول کوه پارک و همچنین پایگاه تجمیعی درمانگاه شهید نجفی، پوشاک، نانوایی، مجتمع مسکونی زاگرس و مرکز تصویربرداری درمانگاه شهید نجفی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 55

تلفن تماس: +985138764800


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط h1361b (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بیمارستان تخصصی شهید علی نجفی بیمارستان سپاه بیمارستان شهید نجفی درمانگاه تخصصی شهید نجفی درمانگاه سپاه درمانگاه شهید نجفی شهید علی نجفی مجتمع درمانی تخصصی شهید علی نجفی بیمارستان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی

 • avatar
  (شهریار سطح ۵) پنجشنبه 30 تیر ماه 1401

  مکان درمانی بسیار عالی هست خیلی خوبه آزمایشگاه و ... هم داره

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  عالی مخصوصا بخش فیزیوتراپی

 • avatar
  مصطفی (شهریار سطح ۳) یکشنبه 25 مهر ماه 1400

  عالی مخصوصا مدیر محترم شوم آقای حق شناس

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی مشهد ندارد.