عکس پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار
category

پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار (محله فرهنگ شهر، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بلوار کارگر غربی، بزرگراه گلستان

موقعیت پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار در محله فرهنگ شهر اهواز را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار (مرکز واکسیناسیون) در محله فرهنگ شهر اهواز و بلوار کارگر غربی، بزرگراه گلستان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله فرهنگ شهر اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه سعدی و همچنین مجتمع ورزشی آموزگار، امور حمل و نقل شرکت برق منطقه ای خوزستان، ایستگاه اتوبوس 22بهمن، سوپر گوشت مرغ و ماهی و گل و گلدان فروشی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بلوار کارگر غربی، بزرگراه گلستان

تلفن تماس: 06133914225

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار اهواز ندارد.