info
عکس بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی)
category

بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی)

بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) (بانک) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد، رستوران مصطفی کلبادی نژاد، ایرتویا، خانه معلم یزد و پیتزا کندو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد

بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد در شهر یزد، محله مهدی آباد قرار گرفته است. بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد از بانک‌های خوب محله مهدی آباد است. بانک سپه کاشانی، کشاورزی و بانک سپه از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد ایستگاه اتوبوس نانوایی می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) یزد را برای شما قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) واقع شده‌اند:

 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین ولیعصر و خاتمی
 • کشاورزی
  (5.0)
  مسکن، شهید گلدان ساز، بین مریم و چاوشیان
 • بانک سپه
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • بانک ملت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • بانک حکمت ایرانیان
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 25 و حجت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yashar_mahjooob (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی) ندارد.
  location استان یزد، یزد، آیت الله کاشانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک قرض الحسنه مهر ایران (شعبه کاشانی)

  شنبه 07:30 تا 13:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
  دوشنبه 07:30 تا 13:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
  چهارشنبه 07:30 تا 13:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo