info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو
category

ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو محله امامزاده قاسم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو

ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید روشا و همچنین میتو ژلاتو، رستوران بونو، سالن آرایش سیما، دبیرستان شهید مدنی و مطب دندانپزشکی دکتر سامان ساعتچی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو تهران، شهر تهران، محله امام زاده قاسم است. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر، بین اردلان و عرفا می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی تکسین واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ دوقلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر
  باهنر، بین راد و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس شهید لواسانی
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  باهنر، بین سعادت و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران
  باهنر، بین مدرسه و نخعی
 • ایستگاه اتوبوس عمار
  عمار، بین آذرمند و صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو ندارد.
  neshan logo