info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم محله کارگران، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم

ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم (ایستگاه اتوبوس) در محله کارگران مشهد و خیابان بنی هاشم 22 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر پیشخوان خدمات دولت، خرازی فرشته ، کابینت و کمد دیواری نعیمی، عطاری کیمیا و تعمیرگاه معین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم مشهد است که در محله کارگران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سلامت قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بنی هاشم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اول
  بلوار شهید رستمی، رستمی 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 5
  بلوار شیرودی، بین شیرودی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس هدایت 5
  بلوار فداییان اسلام، سالم 5-فداییان اسلام 18-(هدایت )، بین هدایت 5 و سالم 10
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
  بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم ندارد.
  neshan logo