info
عکس پست بانک
category

پست بانک محله فخب

درباره‌ی پست بانک

پست بانک (بانک) در محله فخب گیلان، شهرستان رشت و خیابان نوروزی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله فخب گیلان، شهرستان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد آقا سید خلیل فخب، پیشخوان دولت و مرکز بهداشت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پست بانک

برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک پست بانک 01333716100 تماس بگیرید. بانک پست بانک را می‌توان از بانک‌های خوب محله فخب برشمرد. بانک‌های پست بانک هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک پست بانک برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک پست بانک قرار دارد، ایستگاه اتوبوس گیلان 180 است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک پست بانک مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک پست بانک را قرار داده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد پست بانک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Shohrad Shykh
  چهارشنبه 05 آبان ماه 1400

  بهترین


سایر بانک‌های که در محدوده پست بانک واقع شده‌اند:

 • پست بانک
  (3.0)
  استاد معین، 22، شهمیری، طالقانی، بین جاده رشت و بلوار رزمجو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Erfan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست بانک ندارد.
  location استان گیلان، جاده رشت - پیربازار، نوروزی، شهید قنبری، بین شانزدهم و هفدهم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پست بانک

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo