عکس کلیسای شرق اشوری مشاهده در نقشه نشان
category

کلیسای شرق اشوری (محله خواجه نظام، تهران)

کلیسا
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، چهاردهم

موقعیت کلیسای شرق اشوری یکی از کلیساهای خوب منطقه در محله خواجه نظام تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


کلیسای شرق اشوری (کلیسا) در محله خواجه نظام تهران و کوچه 14 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلای بادکنک و همچنین مجتمع ورزشی ساعی، پایگاه تجمیعی مجموعه ورزشی ساعی، عمارت تاریخی کلاه فرنگی عشرت آباد، فروشگاه افق کوروش اجاره دار و نانوایی سنتی تافتون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از کلیساهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، چهاردهم

تلفن تماس: 02177504577


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط karimi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلیسای شرق اشوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

محل عبادت عبادتگاه مسیح کلیسا مسیحی مسیحیان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد کلیسای شرق اشوری

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) چهارشنبه 05 مرداد ماه 1401

  چه ساعتی میتونیم از این مکان بازدید کنیم؟

 • avatar
  رامین (شهریار سطح ۹) سه شنبه 05 بهمن ماه 1400

  خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

 • avatar
  masoumi70 (شهریار سطح ۳) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  کلیسای شرق اشوری که تبدیل به موزه ای برای ارامنه شده است دارای فضایی کوچک بازدید برای عموم آزاد است

 • avatar
  پریچهر (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  کلیسای شرق اشوری با فضایی کوچک که تبدیل به موزه ای برای ارامنه شده است مراسم شب کریسمس در این کلیسا بسیار زیبا اجرا می شود

 • avatar
  ج. (شهریار سطح ۴) سه شنبه 04 خرداد ماه 1400

  خیلی قشنگ و دیدنیه از دیدنش غافل نشید

 • avatar
  555 (شهریار سطح ۴) شنبه 11 اردیبهشت ماه 1400

  کلیسا ی قشنگیه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلیسای شرق اشوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلیسای شرق اشوری تهران ندارد.
neshan logo