info
عکس مارکت زیتون
category

مارکت زیتون اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مارکت زیتون

مارکت زیتون (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، موبایل نجیمی، آرایشگاه قدیم قدیما، خرازی و فرهنگ سرای دکتر کتابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مارکت زیتون واقع شده‌اند:

 • سوپر صبا
  شهدای عاشق آباد، باهنر (38)، دادخواه
 • سوپر مارکت سعید
  شهدای عاشق آباد، عزیرالله میرآبادی (22)
 • سوپر مارکت باران
  شهدای عاشق آباد، گلزار شهدا، 5
 • سپاهان مارکت
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • سوپر مارکت
  سلمان فارسی، بین شقایق و مهتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mja (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت زیتون ندارد.
  neshan logo