عکس مارکت زیتون
مشاهده در نقشه نشان
category

مارکت زیتون (اصفهان)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، کوثر

موقعیت مارکت زیتون اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مارکت زیتون (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور شهرک کوثر و همچنین مسجد امام حسن مجتبی (ع)، موبایل نجیمی، آرایشگاه قدیم قدیما، دبیرستان دخترانه عدل و فرهنگ سرای دکتر کتابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، سلمان فارسی، کوثر


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مارکت زیتون واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سعید
  شهدای عاشق آباد، عزیرالله میرآبادی
 • سوپر مارکت باران
  شهدای عاشق آباد، گلزار شهدا، بین کرامت و حسین حسینی
 • سوپر مارکت کیان
  (3.0)
  بهارستان غربی، شهرک قدس
 • سوپر مارکت آریا
  (2.0)
  بهارستان غربی، شهرک قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mja (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت زیتون ندارد.
  neshan logo