عکس شیرینی وینا مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

شیرینی وینا (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

شیرینی‌سرا
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، پیروز شفیعی

موقعیت شیرینی وینا در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


شیرینی وینا (شیرینی‌سرا) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان پیروز شفیعی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین استخر طاق کسری، مسجد امام جعفر صادق (ع)، داروخانه دکتر شریفیان، تهیه غذای کویین و مونوشلف قرار گرفته است.


سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی وینا واقع شده‌اند:

 • شیرینی تامای تبریز
  (4.1)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، گلزار دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "مهرناز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی وینا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شیرینی وینا سرا پزی فروشگاه فروشی قنادی کیک شیرینی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 آذر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی وینا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی وینا تهران ندارد.
  neshan logo