info
عکس ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان
category

ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان

ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان آجانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، خانه موزه شهید رجایی و مجتمع تجاری یاس و همچنین پمپ بنزین 141 مجاهدین اسلام، تالار بزرگمهر، پلیس + 10 بهارستان، طباخی دوستان و هنرستان پسرانه فنی شهدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان تهران

در شهر تهران، محله ایران ، ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مجاهدین اسلام، آجانلو است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بهارستان است. همچنین تاکسی سلام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شفا یحیائیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
  کفایی امانی، 17 شهریور، پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، 17 شهریور، نرسیده به جهانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان ندارد.
  neshan logo