info
عکس ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد
category

ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد محله خانی آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد

ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان بهشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ آهن تهران (آهن مکان) و همچنین حسینیه ائمه اطهار، پارک بهشت، باطریسازی و ردیاب جی پی اس رضا خانی، قهوه خانه حاج علی و سوپر مارکت ناصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد تهران، شهر تهران، محله خانی آباد جنوبی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، بهشت قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس پویا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانی آباد نو مترو علی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد ندارد.
  neshan logo