info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری محله زاجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله زاجان اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زاجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، فروشگاه ایساکو مرتضی قدیری زهرانی و کارواش VIP قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله زاجان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، تقاطع گل سرخ می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس در یخچال
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد، حافظ
 • ایستگاه اتوبوس ولدان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین رجائی و لاله
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری ندارد.
  neshan logo