info
عکس رستوران پدر و پسر خوب
category

رستوران پدر و پسر خوب محله مهر آوران، یزد

درباره‌ی رستوران پدر و پسر خوب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

رستوران پدر و پسر خوب (رستوران) در محله مهر آوران یزد و بلوار شهید انتظاری واقع شده است. این رستوران یکی از سه رستوران در محله مهر آوران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین کالای برق آراد، دهکده، فلافل نخل جنوب، گیم نت هتنا و مجتمع مسکونی فرهنگ۶ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران پدر و پسر خوب یزد

آدرس این رستوران،‌ شهریزد بلوار شهید انتظاری، بین حضرت ابراهیم و یاقوت، است. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران پدر و پسر خوب یزد (03538281104) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران پدر و پسر خوب یزد یکی از رستوران‌های محبوب محله مهر آوران است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند سید گل، رستوران گلستان، رستوران زنبور، رستوران آراد و ته دیگ طلایی قرار دارند. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران پدر و پسر خوب یزد قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله مهر آوران هستند.

چطور به رستوران پدر و پسر خوب یزد برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران پدر و پسر خوب یزد را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. مثلاً راه‌های رسیدن به این مکان از طریق مترو یا اتوبوس، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف این رستوران که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

یکی از امتیازهای خوب رستوران پدر و پسر خوب یزد این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران پدر و پسر خوب یزد می‌باشد، ایستگاه اتوبوس میدان ایثار است.

ساعت کاری، آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران پدر و پسر خوب یزد رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران پدر و پسر خوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 18 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران پدر و پسر خوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران پدر و پسر خوب ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید انتظاری، بین حضرت ابراهیم و یاقوت
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری رستوران پدر و پسر خوب

شنبه 11:00 تا 01:00
یک‌شنبه 11:00 تا 01:00
دوشنبه 11:00 تا 01:00
سه‌شنبه 11:00 تا 01:00
چهارشنبه 11:00 تا 01:00
پنج‌شنبه 11:00 تا 01:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo