info
عکس فروشگاه اتکا
category

فروشگاه اتکا محله شمیران نو، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه اتکا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه اتکا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شمیران نو تهران و خیابان نیروی دریایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه موتور سیکلت ایمن موتور، تالار پذیرایی دریای نور، کلینیک تخصصی دناروید، فروشگاه دریا سی شاپ و کارواش خلیج فارس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اتکا تهران

فروشگاه اتکا تهران در شهر تهران، محله شمیران نو، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02177226031 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه اتکا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شمیران نو به شمار آورد. مینو مارت، جانبو و فروشگاه رفاه مجیدیه از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اتکا تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اتکا تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه اتکا تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه اتکا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اتکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اتکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اتکا ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، طاهرخانی، نیروی دریایی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo