info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه (تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در ری و خیابان احمد قمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرگرمی خانواده، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، بیمارستان آستان حضرت عبدالعظیم (ع)، موزه عبدالعظیم حسنی و بازار قدیم شهر ری و همچنین فست‌فود استار نایت، داروخانه دکتر محمدپور، امام زادگان علی و قاسم (ع)، مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی اتیسم نویان شهرری و داروخانه محمدپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه تهران

در شهر تهران، محله هاشم آباد ، ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در احمد قمی، تقاطع جانبازان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان محتشم قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید قشقایی تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید آوینی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کسری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه ندارد.
  neshan logo