info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مادان و همچنین سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، شهر کتاب، مسجد حضرت خدیجه، ترمینال مسافربری شرق و مجتمع نان سنتی قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه در شهر تهران، محله تهران پارس و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، بین رشید 115 و کیخسروی 117 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی مهران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه تهرانپارس حکیمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس حکیمیه ندارد.
  neshan logo