info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار دوم
category

ایستگاه اتوبوس بازار دوم محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار دوم

ایستگاه اتوبوس بازار دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان نیکنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین بوستان بازار دوم نازی آباد، بازار روز نازی آباد، بازارچه گوشت آسیا، فست فود پاییز و دبستان غیردولتی علم و پرواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار دوم تهران

ایستگاه اتوبوس بازار دوم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نازی آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار دوم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس مدائن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار دوم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین جعفرزاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن تخلیه
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار دوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo