info
عکس گز کرمانیعکس گز کرمانی
category

گز کرمانی اصفهان

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی گز کرمانی

گز کرمانی (فروشگاه مواد غذایی) در اصفهان و خیابان چهار باغ بالا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کوثر و همچنین Poytek پویتک (شتابدهنده و فضای کار اشتراکی)، رستوران آرا خوان، سیب زمینی سرخ کرده 30 بُن سی بن، بستنی پل و داروخانه دکتر اصفهانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه گز کرمانی اصفهان

آدرس فروشگاه گز کرمانی اصفهان، شهر اصفهان، محله باغ زرشک و است. فروشگاه گز کرمانی اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله باغ زرشک به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند امین، فروشگاه مواد غذایی و هایپر ارگانیک سهند قرار دارند.

چطور به فروشگاه گز کرمانی اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گز کرمانی اصفهان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عباس آباد قرار دارد. ایستگاه مترو سی و سه پل هم در نزدیکی فروشگاه گز کرمانی اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه گز کرمانی اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه گز کرمانی اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد گز کرمانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  وحید
  دوشنبه 20 فروردین ماه 1403

  از برندهای خوب و معروف هست ولی در مواقع شلوغی به خصوص شب های عید کیفیت مواقع دیگه را نداره

  1

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده گز کرمانی واقع شده‌اند:

 • امین
  چهار باغ بالا، فرشادی، درخشان، بین موحدی و فلاح
 • فروشگاه مواد غذایی
 • هایپر ارگانیک سهند
  (5.0)
  میر فندرسکی شرقی، بین هفت دست و هزار دستان
 • سوپر شریف
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، کاخ سعادت آباد غربی، بین یزدان پناه و آریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آخرین کوکب (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گز کرمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گز کرمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گز کرمانی ندارد.
  neshan logo