info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه (محله آذربایجان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه

ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین کاخ مرمر (هنر ایران)، فروشگاه کوهنوردی شیرپلا، تالار محراب، هنرستان موسیقی پسران تهران و نمایندگی سایپا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران

ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آذربایجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. رازی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی رضوان الله تعالی علیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حر
  کارگر جنوبی، بین حاتمی و صفاریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی رضوان الله تعالی علیه ندارد.
  neshan logo