info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
category

ایستگاه اتوبوس میدان قزوین محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قزوین

ایستگاه اتوبوس میدان قزوین (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین میدان قزوین، صنایع پیچ و مهره آژاکس، صنایع پیچ و مهره پایا، سایپا یدک مهدوی (قائم) و فروشگاه مبل و میز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قزوین تهران

ایستگاه اتوبوس میدان قزوین تهران در شهر تهران، محله قلمستان - براداران جوادیان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قزوین تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مخصوص قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان قزوین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قزوین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه
  ابوسعید، بین میدان منیریه و گلبانگ
 • ایستگاه اتوبوس میدان منیریه
  ولیعصر، بین بیژن و میدان منیریه
 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قزوین ندارد.
  neshan logo