info
عکس سوپر مارکت پارس
category

سوپر مارکت پارس محله شالکوه، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت پارس

سوپر مارکت پارس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شالکوه رشت و خیابان بابک نوری هریس واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شالکوه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آبنمای پارک ملت و خانه روستایی پارک ملت و همچنین کلوچه پزی ولیعصر، آشپزخانه پدر، هایپر گوشت سهیل، شیشه دودی کیوان و کلید سازی وحید قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت پارس واقع شده‌اند:

 • هایپرمارکت پیروز
  بلوار نماز، نرگس
 • سوپر مارکت گل گندم
  بلوار گلسار، بین جلیل احمدنژاد و 78
 • سوپر مارکت دلدار
  ارشاد، مهرگان، شفاعت طلب، دلدار
 • سوپر مارکت عنصری
  شهید بامروت، بین دوم و پامچال 1
 • سوپر مارکت مجید
  ارشاد، مهرگان، شفاعت طلب، بین چهارم و جانباز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت پارس ندارد.
  neshan logo