info
عکس سفارت جمهوری بلاروس
category

سفارت جمهوری بلاروس محله زعفرانیه، تهران

درباره‌ی سفارت جمهوری بلاروس

سفارت جمهوری بلاروس (سفارت) در محله زعفرانیه تهران و خیابان آذر واقع شده است. این مکان یکی از دوازده سفارت در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فرهنگی تا‌‌‌‌ریخی کاخ سعدآباد و مرکز خرید زعفرانیه پلازا و همچنین موزه هنرهای زیبا، درب جنوبی مجموعه کاخ سعدآباد، ساختمان حافظیه ریاست جمهوری، اقامتگاه سفیر برزیل و مجتمع مسکونی دنا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از سفارت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت جمهوری بلاروس واقع شده‌اند:

 • سفارت جمهوری سیرالئون
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، یکم، بین ارغوان و میدان اعجازی
 • سفارت برونئی
  ولیعصر، یکتا، فهمیده، شاهین
 • اقامتگاه سفیر برزیل
  ولیعصر، افراز، جاودان، آبان
 • سفارت قبرس
  (5.0)
  حسینی، راضی
 • سفارت مکزیک
  (4.0)
  ولیعصر، یکتا، بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قانونی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت جمهوری بلاروس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت جمهوری بلاروس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت جمهوری بلاروس ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، افراز، جاودان، آذر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سفارت جمهوری بلاروس

  شنبه تعطیل است
  یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
  دوشنبه 08:00 تا 16:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
  چهارشنبه تعطیل است
  پنج‌شنبه 08:00 تا 16:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo