info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه نماز
category

ایستگاه اتوبوس سه راه نماز محله پارس، رشت

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه نماز

ایستگاه اتوبوس سه راه نماز (ایستگاه اتوبوس) در محله پارس رشت و خیابان مرزمحله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج تندیس و همچنین آش مرادی، کافه فست فود اتول، فروشگاه تشک رویا، گلباغ نماز و بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه نماز رشت

در شهر رشت، محله پارس ، ایستگاه اتوبوس سه راه نماز رشت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز، بلوار شهید انصاری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه نماز رشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از رشت دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس گیتی نورشمال هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه نماز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دیلمان
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارشاد
  بلوار شهید انصاری، بین ولیعصر 1 و سید عباس حسینی
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  بلوار نماز، بلوار شهید انصاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه نماز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه نماز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه نماز ندارد.
  neshan logo