info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور
category

ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور (محله اوقافی، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور

ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقافی کرج و بلوار میرزایی پرور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اوقافی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین مرکز بهداشت شهید ترکیان گوهردشت، هفت هنر، داروخانه دکتر کریمیان ، کافه دا و فروشگاه رنگ و ابزار فرشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج

ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله اوقافی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار میرزایی پرور، بین شهیدمحمد قاسمی و مسجد واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس ملاصدرا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزایی پرور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  بلوار آزادی، بعد از گلایل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزایی پرور ندارد.
  neshan logo