عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین رستوران زیتون، خانه فرهنگ سلمان فارسی، فروشگاه سقف کاذب سورانی، مسجد فاطمیه و حسینیه انصار العباس (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد، شهر تهران، محله بلورسازی خیابان برادران حسنی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو زمزم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس میثم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مسجد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد ندارد.
neshan logo