info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه زند
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه زند محله زند، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه زند

ایستگاه اتوبوس چهار راه زند (ایستگاه اتوبوس) در محله زند شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساعت خورشیدی، حمام ارگ و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل صدرا شیراز، سالن غذاخوری رودکی، سینما پیام، فروشگاه کلاسیک و آژانس مسافرتی پارس مسافر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه زند شیراز

ایستگاه اتوبوس چهار راه زند شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله زند پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کریمخان زند قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه زند شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارگ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه زند شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه زند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار آزادی، حر
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ
  بلوار سیبویه، حضرتی، بلوار 9 دی
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 10 و خیابان منوچهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه زند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه زند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه زند ندارد.
  neshan logo