info
عکس ایستگاه اتوبوس پنج مرداد
category

ایستگاه اتوبوس پنج مرداد محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پنج مرداد

ایستگاه اتوبوس پنج مرداد (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان نوید واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه مینی سیتی و همچنین بستنی فروشی نعمت، بوستان پیروزی، کترینگ چلو 7، نخل خرمشهر و کانون آگهی و تبلیغات فطرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پنج مرداد اراک

ایستگاه اتوبوس پنج مرداد اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قدس، نوید، بین پنج مرداد و نسترن قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پنج مرداد اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پنج مرداد اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پنج مرداد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل اله 2
  پروفسور حسابی، شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 5
  جواد الائمه، بین ابوذر و میدان نوروز
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پنج مرداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پنج مرداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پنج مرداد ندارد.
  neshan logo