info
عکس پردیس سینمایی میکا
category

پردیس سینمایی میکا کیش

سالن و پردیس سینمایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پردیس سینمایی میکا

پردیس سینمایی میکا (سالن و پردیس سینمایی) در کیش و بلوار فردوسی، بلوار خانواده، بین گلخانه و میدان پدر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساحل درختان نارگیل و مرکز خرید میکامال و همچنین بالکافه، مجتمع مسکونی پاسارگاد، هتل آبادگران، پارک هنگام و Reebok (نمایندگی ریباک کیش) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجموعه یکی از سینماهای خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما پردیس سینمایی میکا کیش

سینما پردیس سینمایی میکا کیش در قرار دارد. از مراکز فرهنگی تفریحی معروف شهر کیش، سینما پردیس سینمایی میکا کیش است. اجاره خودرو هتل ایران ، اجاره دوچرخه و موتور و ایستگاه دوچرخه کیش اسکوتر از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی در محدوده این سینما هستند.

چطور به سینما پردیس سینمایی میکا کیش برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به سینما پردیس سینمایی میکا کیش مطلع می کند. همچنین شما می توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر اتوبوس یا مترو از نقشه نشان کمک بگیرید و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید. در صورتی که شما هم به سینما پردیس سینمایی میکا کیش رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به پردیس سینمایی میکا

نظرات کاربران در مورد پردیس سینمایی میکا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ecsir
  چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403

  امکانات و کیفیت خوب

 • avatar
  Mojtaba
  چهارشنبه 21 تیر ماه 1402

  عالی خوب

 • avatar
  احسان
  شنبه 07 مرداد ماه 1402

  عالیه با کیفیت و مکان خوب سینمای تمیز


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پردیس سینمایی میکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پردیس سینمایی میکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پردیس سینمایی میکا ندارد.
neshan logo