info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم محله ولیعصر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان ولیعصر، کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین فست فود شیلا، هتل کوثر تهران، رستوران هتل ایران، کلینیک دندانپزشکی زهره و کافه موزیک خرابات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران است که در محله ولیعصر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، کریمخان زند بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان ولیعصر است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی البرز تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر خیابان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی، نرسیده به عزیز الهی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  میرزای شیرازی، قرنی
 • ایستگاه اتوبوس سنائی
  میرزای شیرازی، بین یازدهم و نژادکی
 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، بین دژن و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمی
  دکتر فاطمی، بین رامندی و خیری هولیقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   ایران شگفت انگیز
   سه شنبه 05 اردیبهشت ماه 1402

   ایستگاه آغازین خط اتوبوس میدان ولیعصر به معلم هست. اتوبوس هایش هر بیست دقیقه یکبار حرکت می کند.

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم ندارد.
  neshan logo