عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین فست فود شیلا، هتل کوثر تهران، رستوران هتل ایران، موسسه زبان ایران استرلیا و فروشگاه پارس خزر ولیعصر | ParsKhazarShop قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصر خیابان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  (5.0)
  قرنی، طالقانی، خاص
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین محتشمی پور و فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری
  کریمخان زند، بین میدان ولیعصر و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین محتشمی پور و فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر خیابان معلم تهران ندارد.
  neshan logo