info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فردوسیعکس ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی محله فردوسی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی

ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه آگر، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، صرافی ملی ایران و میدان فردوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی تهران

در شهر تهران، محله فردوسی ، ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، بین پارس و میدان فردوسی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو طالقانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس سعدی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین مژدهی و مریخ
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  جمهوری اسلامی، بین شهید هادی جوان دلاور و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس لاله زار
  جمهوری اسلامی، بین مسجد هدایت و لاله زار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی ندارد.
  neshan logo