عکس شهربازی خانواده
category

شهربازی خانواده (محله جوانمرد قصاب، تهران)

شهربازی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، غیبی، بین کمیل و رستمی

موقعیت شهربازی خانواده در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شهربازی خانواده (شهربازی) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان غیبی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه 96 آتش نشانی، زورخانه جوانمرد قصاب و ملک آباد، ایستگاه اتوبوس میدان مادر، پست برق ۶۳کیلوولت دستواره و میدان مادر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شهربازی یکی از مراکز تفریحی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر شهربازی خانواده


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، غیبی، بین کمیل و رستمی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی معدنی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی خانواده تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شهربازی جهان آرا مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد شهربازی خانواده

 • avatar
  Behzad (شهریار سطح ۴) سه شنبه 24 اسفند ماه 1400

  محیط خانوادگی و هزینه ها مناسب

  3
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 23 تیر ماه 1401

  جای عالی بود، حتما امنحان کنید👍👍👍

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) یکشنبه 23 مرداد ماه 1401

  سلام .چه ساعتی باز هست .شماره تماس نیست

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی خانواده تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی خانواده تهران ندارد.