info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس
category

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان محقق داماد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و مجتمع خاوران و همچنین پیتزا پدربزرگ، مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز، دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول، شرکت خدمات زیارتی ضریح یزد و کباب سرای شایان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد است که در محله کوی فیضیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آتش نشان، صدرالساداتی، محقق داماد بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار آتش نشان، صدرالساداتی، محقق داماد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo