info
عکس ایستگاه اتوبوس اشکستانپور
category

ایستگاه اتوبوس اشکستانپور محله دزاشیب - حکمت، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشکستانپور

ایستگاه اتوبوس اشکستانپور (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان اندرزگو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توانبخشی رفیده و مرکز خرید روبان نور و همچنین برگر لند، پلوباکس، صرافی مجتهدی، بن آیس (طبیعی باش) _ فروشگاه اندرزگو و مرکز تخصصی مشاوره و روانشناسی آرامش نوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشکستانپور تهران

ایستگاه اتوبوس اشکستانپور تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس اندرزگو، بین اشکستان پور و عبدالهی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس اشکستانپور تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پگاه واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشکستانپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دزاشیب
  دزاشیب، بین سالم و نوری
 • ایستگاه اتوبوس شهدای قیطریه
  صبا، بین امین الرعایا و شهید اسدالله گودرزی
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشکستانپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشکستانپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشکستانپور ندارد.
  neshan logo