info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت محله شهرک ولیعصر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغات متروکه‌ راه آهن و همچنین رستوران بانی چو، پیتزا پلازا، بیمه پارسیان - مجتمع اراک، تنظیم موتور پیمان و نمایندگی مجاز ایساکو کزازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت اراک

در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر ، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین کرمی و نخل قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس ستار سیر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه کوثر
  شریعتی، بین دانشسرا و سلامت
 • ایستگاه اتوبوس پل خیبر
  محسنی، بین مرغیها و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  شریعتی، استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 3 و احسان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین برگشت ندارد.
  neshan logo